Domov seniorů U Přehrady, z.s.

Volné pracovní místo

Pomocná síla

  • práce ve fungujícím týmu
  • moderní prostředí a zázemí nestátního domova pro seniory, který má za sebou silné partnery (Nadace JABLOTRON)
  Platové ohodnocení
  • stabilní platové podmínky: mzda 20.450 Kč, příplatky (víkendy/svátky), čtvrtletní odměny
  Bonus
  • příspěvek na stravování s možností stravy přímo v areálu domova pro seniory
  • 4 týdny dovolené
  • zaměstnanecké benefity
  Úvazek
  • pracovní poměr: plný úvazek
  • pracovní doba: 7:00 - 19:00
  Náplň práce
  Požadavky
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • nástup možný ihned

Nevadí-li Vám zodpovědná práce, budeme se těšit na spolupráci.

Vendula Beránková
+420 775780144
vendula.berankova@domovuprehrady.cz

Recepce +420 488 588 311, +420 725 846 165

U Přehrady 5282/69, 466 02 Jablonec nad Nisou (Ukázat na mapě)

IČ: 07690720, DIČ: CZ07690720

Datová schránka: fgwsirw

Poslání organizace

Domov pro seniory U PŘEHRADY v Jablonci nad Nisou nabízí zázemí především těm, kdo se již neobejdou bez pomoci druhých. Pro své klienty s láskou vytváří skutečný DOMOV, kde se mohou cítit příjemně a kde se jim zároveň dostává kvalitní zdravotní a sociální péče.